1. Bezglutenowa kaszka z sorgo, jabłkami i cynamonem – Opinie – Cena – Zamienniki – Ulotka – Skład

Bezglutenowa kaszka z sorgo

BEZGLUTENOWE KASZKI MARKI NOBLE HEALTH STRZAŁEM W DZIESIĄTKĘ W MOIM DOMU

Dzięki producentowi NOBLE HEALTH jestem matką roku. Wzbogaciłam bezglutenową dietę swoich najbliższych pysznymi oraz zdrowymi kaszkami. Hitem została kaszka z sorgiem, jabłkiem i cynamonem. Moje pociechy ją wprost uwielbiają, a to dla mnie wielka ulga, gdyż nagła zmiana posiłków była dla nich naprawdę trudna. Oboje z mężem robiliśmy co w naszej mocy, aby jakoś im to ułatwić, a bezglutenowe kaszki były dla nas wielkim krokiem do przodu.

UNIKALNY SKŁAD BEZGLUTENOWYCH KASZEK MARKI NOBLE HEALTH

Bezglutenowa kaszka z sorgoNasz ulubiony smak kaszki jest równie zdrowy oraz bogaty w wiele witamin i minerałów co pozostałe. Ich systematyczne i częste spożywanie jest całkowicie bezpieczne dla naszego organizmu i nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Oto główne składniki kaszki, która jest hitem w naszym domu:
1· sorgo-wzmacnia kości, zwiększa odporność organizmu a także wspomaga wydalanie z niego nieprzyjaznych substancji
2· kukurydza-bogate źródło witamin i minerałów, chroni wzrok, wspomaga funkcjonowanie wątroby a także jest wykorzystywana w walce z zapaleniem pęcherza moczowego
3· suszone jabłka – obniżają poziom cholesterolu we krwi, wspierają leczenie chorób układu krążenia, wzmacniają włosy jak również paznokcie a także poprawiają stan skóry. Wspomagają usuwanie wolnych rodników z organizmu.
4· cynamon-może opóźnić powstawanie chorób typu Parkinson lub Alzheimer, bogactwo minerałów i witamin

Wszystkie te składniki sprawiają, że jestem jeszcze bardziej przychylnie nastawiona do tych kaszek. Myślę, że wkrótce wypróbujemy resztę smaków, a ja będę szukała innych bezglutenowych produktów tej marki, gdyż ten okazał się strzałem w dziesiątkę.

DZIECINIE PROSTE PRZYRZĄDZENIE BEZGLUTENOWEJ KASZKI

Tak, przyrządzenie jest banalne. Moje pociechy robią to własnoręcznie. Pierwszy raz mama nie jest im potrzebna do wykonania posiłku. Z ochotą oraz wielką przyjemnością robią to osobiście, tym bardziej, że uwielbiają te smaki. Nie zajmuje im to dłużej niż pięć minut, dzięki temu nie są znudzone przygotowaniami. Gotowa mieszanka, nieduża ilość wody i mogą radować się smakiem smacznej, zdrowej oraz bezglutenowej kaszki. Opakowanie jest bardzo poręczne, dzięki czemu można ją ze sobą zabrać dosłownie wszędzie. Polecam je ogromnie, są naprawdę warte uwagi.

BEZGLUTENOWA KASZKA Z SORGO, JABŁKAMI I CYNAMONEM POPARTA MNÓSTWEM ZACHWALAJĄCYCH OPINII

To właściwie pozytywne opinie sprawiły, że zdecydowałam się na te kaszki. Znalazłam w sieci jedynie pochwały na ich temat, więc nie myśląc zakupiłam kilka sztuk. Dziś kupuję je systematycznie i absolutnie tego nie żałuję. Oto kilka opinii z sieci:

Smak tej kaszki jest bardzo smaczny. Gdybym sama jej nie spróbowała, nie uwierzyłabym, że produkt bezglutenowy może być tak apetyczny. Zazwyczaj są znośne, a ten jest naprawdę dobry. Polecam bez zastanowienia.
Karolina 39 lat

Uważam, że to jeden z lepszych bezglutenowych produktów, jaki kiedykolwiek miałem okazję spróbować. Na diecie bezglutenowej jestem już ładnych parę lat, więc wiem co mówię. Nareszcie trafiłem na coś, co rzeczywiście mi smakuje.
Adrian 33 lata.

Pozytywne opinie, pyszny smak, szybkie wykonanie oraz bogactwo witamin i minerałów. Czego chcieć więcej? Jedyne czego jeszcze chcę, to wypróbowanie reszty smaków.

Dodaj komentarz